11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs Dobrej Piosenki

Częstochowski Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” zaprasza do udziału w Konkursie Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik. Jego pierwsza edycja poświęcona była piosenkom patronki, druga, tegoroczna promować będzie piosenki wybitnej artystki – Ireny Santor. Do udziału w konkursie zapraszamy wokalistów przed debiutem płytowym, niezależnie od wieku. Podczas konkursu obowiązkowa jest prezentacja piosenki z repertuaru Ireny Santor (lista piosenek w załączeniu), która zasiądzie na czele jury. Poza nagrodami finansowymi, aby promować utalentowanych wokalistów, laureatom konkursu proponujemy występ w koncercie finałowym II Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik „Kalinowe Noce, Kalinowe Dni”, a zwycięzcy prawo do recitalu w następnej edycji imprezy.
Warunkiem udziału w konkursie jest prezentacja 2 piosenek w języku polskim, z których jedna powinna pochodzić z repertuaru Ireny Santor, druga piosenka - z repertuaru innego wykonawcy lub nowa (mile widziane piosenki Kaliny Jędrusik) powinna spełniać następujące kryteria:
- czas jej wykonania nie powinien przekraczać 4 minut,
- dobrze napisany tekst.
Demo – na płycie CD – należy nadesłać na adres:
Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”, ul. Dąbrowskiego 1, 42-200 Częstochowa, z dopiskiem „Festiwal Dobrej Piosenki”, do dnia 16 stycznia 2009 r. Do płyty należy dołączyć kartę zgłoszenia (do pobrania na stronie www.gaudemater.pl
Osoby zakwalifikowane do konkursu zostaną powiadomione do dnia 23 stycznia 2009r. Festiwal (koncerty konkursowe i finałowy) odbędzie się w dniach 6-8 lutego 2009 r.

DOTLista utworów

DOTKarta Zgłoszenia

Opublikował:  | Data publikacji: 02-01-2009 15:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:25