1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rezygnacja Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu

W dniu 29 grudnia br. Jerzy Uziembło Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Pan Uziembło powróci do uprzednio wykonywanych czynności, które wykonywał jako członek Zarządu Spółki.

W chwili powołania na stanowisko Prezesa otrzymał zadania, których realizacja została zaplanowana na 5 lat. Upływ tego okresu jest powodem rezygnacji. Obecnie obowiązki Prezesa zarządu MZK Sp. z o.o. pełni Pan Wojciech Dudzik. Prezydent Miasta Przemyśla nie wyklucza ogłoszenia konkursu na stanowisko Prezesa Spółki.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl