30 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

X Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS

W dniu 1 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu odbył się X Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS. Organizatorem konkursu byli nauczyciele biologii tutejszej szkoły: mgr Zbigniew Tomusiak oraz mgr Elżbieta Rozmus. W konkursie udział wzięło 10 szkół gimnazjalnych z miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego.

 Po eliminacjach, które odbyły się 28 listopada 2008 r. do półfinału zakwalifikowali się następujący uczniowie: Alicja Małyska i Katarzyna Stępień z Gimnazjum przy Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Przemyślu, Aleksandra Kępińska i Anna Żarska z Gimnazjum nr 1 w Przemyślu, Aleksandra Stadnik i Emanuela Szczurek z Gimnazjum nr 4 w Przemyślu, Bartosz Nowopolski i Michał Thier z Gimnazjum nr 5 w Przemyślu, Piotr Popowicz i Roksołana Bogusz z Gimnazjum nr 7 w Przemyślu, Agata Matwiej i Mariusz Obszarny z Gimnazjum w Krasiczynie oraz Agata Kołcz i Dawid Kowalczyk z Gimnazjum w Birczy.

Finałowe, pierwsze miejsce w konkursie zajęły uczennice z Gimnazjum przy Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu: Alicja Małyska i Katarzyna Stępień. Drugie miejsce zdobyły: Aleksandra Stadnik i Emanuela Szczurek z Gimnazjum nr 4 w Przemyślu, trzecie: Agata Matwiej i Mariusz Obszarny z Gimnazjum w Krasiczynie a czwarte przypadło Michałowi Thierowi i Bartoszowi Nowopolskiemu z Gimnazjum nr 5 w Przemyślu.

 Komisja konkursowa pracowała w składzie: mgr Michał Dryś – nauczyciel biologii z Zespołu Szkół Muzycznych w Przemyślu, mgr Dawid Tarczyński z Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich UM w Przemyślu oraz mgr Alicja Majka -Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przemyślu.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy a cztery pierwsze drużyny nagrody rzeczowe, które ufundowali Prezydent Miasta Przemyśla oraz Starosta Powiatu Przemyskiego. Nagrody laureatom wręczali: mgr inż. Piotr Idzikowski - Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu, mgr Piotr Worosz – Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Przemyślu oraz mgr Dawid Tarczyński z Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

 Cześć artystyczną przygotowali uczniowie klas gimnazjalnych Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi pod kierunkiem Pana Zbigniewa Tomusiaka oraz Pana Marka Kani.

 
           Serdecznie dziękujemy za udział w naszym szkolnym przedsięwzięciu .
 
Z pozdrowieniami
   Organizatorzy konkursu

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 29-12-2008 13:49
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 29-12-2008 13:49