2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie Wigilijne na przemyskim Rynku

W poniedziałek 22 grudnia br. na przemyskim Rynku odbyło się spotkanie wigilijne z mieszkańcami Miasta Przemyśla. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Marek Rząsa Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu złożyli mieszkańcom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Celem tego przedsięwzięcia było kultywowanie zwyczajów i obyczajów bożonarodzeniowych, uświadamianie znaczenia tradycji, a także budzenie wrażliwości na losy innych ludzi. Nie zabrakło również śpiewu kolęd i wspólnego łamania się opłatkiem władz samorządowych Przemyśla z mieszkańcami.
Dla każdego czekały ciepłe potrawy, a dla nielicznych prezenty rozdawane przez Św. Mikołaja. Organizatorami tego przedsięwzięcia były Ochotnicze Hufce Pracy w Przemyślu oraz Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGSpotkanie Wigilijne na przemyskim Rynku

JPGSpotkanie Wigilijne na przemyskim Rynku

Opublikował:  | Data publikacji: 22-12-2008 15:01
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:20
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl