5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Oficjalne Otwarcie Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

W środę 17 grudnia br. odbyło się uroczyste otwarcie sali narad po zakończonym wielomiesięcznym remoncie. Przybyłych na tę uroczystość zaproszonych gości powitał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Piotr Białko przedstawiciel firmy konserwatorskiej, która wykonała prace renowacyjne opowiedział o ich zakresie oraz historii zarówno samego budynku, jak i o funkcjach jakie pełniła sala w przeszłości. Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik dokonał poświęcenia ustawionej w Sali figury Św. Kingi patronki samorządowców. Na zakończenie uroczystości złożył wszystkim życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku. Na pamiątkę tej uroczystości Prezydent Przemyśla wręczył Jego Ekscelencji Księdzu Arcybiskupowi Józefowi Michalikowi statuetkę z fragmentem metalu pochodzącego z pomnika Ojca Św. Jana Pawła II. Na zakończenie przy śpiewie kolęd przygotowanym przez dzieci z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej Nr 15 w Przemyślu uczestnicy złożyli sobie życzenia i łamali się opłatkiem.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGPiotr Białko - przedstawiciel firmy konserwatorskiej, która wykonała prace renowacyjne opowiedział o ich zakresie oraz historii zarówno samego budynku, jak i o funkcjach jakie pełniła sala w przeszłości

JPGDzieci z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej Nr 15 w Przemyślu

JPGOficjalne Otwarcie Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

JPGRobert Choma Prezydent Miasta Przemyśla powital zaproszonych gości

JPGOficjalne Otwarcie Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

JPGNa pamiątkę tej uroczystości Prezydent Przemyśla wręczył Jego Ekscelencji Księdzu Arcybiskupowi Józefowi Michalikowi statuetkę z fragmentem metalu pochodzącego z pomnika Ojca Św. Jana Pawła II.

JPGOficjalne Otwarcie Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

JPGOficjalne Otwarcie Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

Opublikował:  | Data publikacji: 17-12-2008 15:16
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-05-2009 12:50