7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie

W dniu 3 grudnia br. w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Dostojnych Jubilatów oraz ich rodziny powitał Andrzej Krzysztoforski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla życzenia złożyła i udekorowała pary medalami Henryka Kaszycka-Paniw Sekretarz Miasta. W imieniu Radnych Rady Miejskiej życzenia złożył Jacek Dygut Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia. Medale przyznaje Prezydent RP na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla. Podczas uroczystości zostały one wręczone 5 parom, a są to Państwo:

Stanisław i Maria Król,
Stanisław i Helena Jacyna,
Zdzisław i Teresa Krężołek,
Tadeusz i Czesława Baran,
Jan i Helena Wójcik.

Nie zabrakło również toastu za zdrowie Jubilatów i życzeń wielu kolejnych rocznic razem. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Rafał Porada
kancelaria Prezydenta Miasta

JPGWręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl