22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Korzystali z przemyskich doświadczeń

Przemyśl był ostatnim etapem (Kraków - Rabka - Bochnia - Tarnów - Przemyśl 17 - 21.11.2008r.) wizyty studyjnej delegacji 18 osób złożonej z audytorów wewnętrznych i przedstawicieli Ministerstwa Finansów Mołodowy. 21 listopada br. spotkali się oni z przemyskimi samorządowcami, zapoznając się z naszymi doświadczeniami we wdrażaniu audytu wewnętrznego w administracji miejskiej, systemem zlecania zadań organizacjom pozarządowym, monitoringiem ich wykonania oraz audytem wykonania zadania na przykładzie wybranych inwestycji komunalnych.

Wizytę studyjną przygotowała Fundacja Współpracy Posko-Ukraińskiej PAUCI we współpracy z partnerem z Mołdowy - Business Consulting Institute, a odbywała się ona w ramach programu "Przygotowanie audytorów wewnętrznych dla samorządów Mołdowy". Wprowadzenie audytu wewnętrznego do mołdowskiej administracji znajduje się dopiero na wstępnym etapie, a uczestniczący w wizycie do Polski są właśnie jednymi z pierwszych pełniących te zadania. W październiku pod okiem polskich ekspertów realizowali oni w swoich rejonach pierwsze misje audytowe.

Wizyta była finansowana z programu pomocy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl