3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Debata "Co chcemy przekazać społeczności romskiej"

21 listopada br. w Klubie "Niedźwiadek" odbyła się debata pn. "Co chcemy przekazać społeczności romskiej?", której organizatorem było Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne Romów "Centrum Kultury Romów w Polsce" z siedzibą w Tarnowie. Debata była częścią projektu "Poznajmy się i szanujmy" realizowanego przez Stowarzyszenie przy udziale środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

W spotkaniu prowadzonym przez Janusza Kamińskiego Dyrektora Centrum Aktywizacji Zawodowej Romów, wzięli udział ze strony samorządu przemyskiego naczelnicy Urzędu Miejskiego: Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich oraz Edukacji, a także przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji romskich. Debata była przede wszystkim okazją do zaprezentowania rezultatów projektu pt. "Inicjatywa na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości Romów KXETANES - RAZEM", które omawiał Jerzy Płachta z Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie. Mówiono również o badaniach, szkoleniach i doradztwie zawodowym w procesie aktywizacji zawodowej Romów, a także o doświadczeniach przemyskiego samorządu w tej dziedzinie.

JPGDebata w Urzędzie Miejskim

Opublikował:  | Data publikacji: 28-11-2008 16:15
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-05-2009 13:20
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl