5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turnieje nabierają rozpędu i kolorytu!!!

 

      

Za nami kolejne turnieje Miejskiej i Wojewódzkiej Ligi Małego Szczypiorniaka
- po 2 turniejach miejskich w Przemyślu i po turniejach wojewódzkich inauguracyjnym w Rzeszowie i drugim w Przemyślu kolejny raz spotkaliśmy się w Dzikowcu. Super zabawa i emocjonujące mecze były nagrodą samą w sobie, a jak zwykle napoje, słodycze i atrakcyjne pucharki i statuetki wraz z dyplomami stanowiły, że turniej miał uroczystą oprawę i toczył się w atmosferze fair-play.

 

Kolejne turnieje Miejskiej Ligi dziewcząt i chłopców rozgrywane w listopadzie:

22 tj. w sobotę grają chłopcy w Pruchniku;
25 tj. we wtorek grają dziewczyny i chłopcy w godz.: 11.00 – 15.00 w hali POSiR w Przemyślu. Zapraszamy!
 
Zadanie realizowane przez UKS SP-14 w Przemyślu współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
 
Źródło: Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Nr 14 w Przemyślu

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl