-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nagroda publiczności dla Przemyśla w internetowym plebiscycie „Bramy Kraju”

Miasto Przemyśl otrzymało nagrodę publiczności dziennika Metro w plebiscycie internetowym konkursu pod patronatem prezesa Art Marketing Syndicate S.A. na najlepszą zrealizowaną inwestycję związaną z wyposażeniem przestrzeni publicznej w meble miejskie. W czwartek 20 listopada br. podczas uroczystej gali ogłoszeni zostali wszyscy zwycięzcy tego plebiscytu. Podczas uroczystości organizatorzy wręczyli gratulacje dla Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla z okazji zakwalifikowania się do finału konkursu.
Za najlepszy przez kapitułę konkursową uznany został projekt zagospodarowania bulwaru nadmorskiego i przylegającego do niego placu zabaw na gdyńskiej plaży Śródmieście. Drugie miejsce przyznano Warszawie za projekty mebli miejskich z Krakowskiego Przedmieścia, które ozdobiły zabytkowy trakt po jego rewitalizacji. Trzecią nagrodę zdobył Rzeszów za realizację projektu trasy turystycznej wraz z Rynkiem Staromiejskim.
Jurorzy przyznali dodatkowo aż trzy wyróżnienia. Pierwsze przypadło ponownie Gdyni, tym razem za umeblowanie ulicy Świętojańskiej z Placem Kaszubskim. Uznanie zyskały także: Kraków za umeblowanie Placu książąt Czartoryskich i Placu Wszystkich Świętych oraz Szczecin - za artystyczny i ekologiczny projekt „15 ławeczek na 15-lecie”.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNagroda publiczności dla Przemyśla w internetowym plebiscycie „Bramy Kraju”

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl