9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Certyfikat POT dla produktu turystycznego: "Szwejki z Cesarsko Królewskiej Twierdzy Przemyśl"

W dniu 20 listopada br. w warszawskim klubie "Mirage" odbyła się gala z okazji wręczenia Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej na "Turystyczny Produkt Roku 2008". W Gali uczestniczyli: Julian Smuk - przemyski Szwejk i Zbigniew Rużycki Prezes PSPDWSz i im został wręczony jeden z 11 Certyfikatów POT, jakie w tym roku przyznała Kapituła.
Na konkurs nadesłano ogółem 90 produktów turystycznych z całej Polski, w tym 12 z Podkarpacia.
W ślad za otrzymanym Certyfikatem nie idą żadne środki finansowe, ale to wyróżnienie jest paszportem otwierającym dostęp do wielokierunkowych działań promocyjnych i marketingowych prowadzonych przez POT w kraju i za granicą. Produkt będzie promowany na stronach internetowych POT, zostanie umieszczony w Banku Produktów Turystycznych, w materiałach promocyjnych i reklamowych wydanych w kilku językach, zostanie włączony do imprez studyjnych z udziałem dziennikarzy polskich i zagranicznych, a także touroperatorów w celu bezpośredniego prezentowania oraz będzie mógł wykorzystywać w materiałach promocyjnych stowarzyszenia logo polskiej turystyki "Polska".
Jest to jedno z najważniejszych wyróżnień, jakie można otrzymać w branży turystycznej i było możliwe do zrealizowania dzięki wieloletniej współpracy z Urzędem Miejskim w Przemyślu. Wielu ludziom i własnej codziennej pracy zawdzięczamy to, że mogliśmy wystąpić na uroczystej gali. Wszystkim, którzy nam w tym pomogli serdecznie dziękujemy, a sukces dedykujemy tym, którzy umieją tylko kytykować i tak naprawdę nie mają żadnego pomysłu na własne życie nie mówiąc już o pracy na rzecz miasta, które w ostatnim okresie otrzymało kilka znaczących wyróżnień.
Być Szwejkiem nie oznacza być głupkiem czy spryciarzem,, lecz z tych pozornych cech stworzyć pancerz osłaniający przed nieprzyjaznym człowiekowi światem i bronić fundamentalnych wartości życia i człowieczeństwa. Szwejk posiadł sztukę przynoszenia klęski tym, którzy ubrali go w mundur i kazali walczyć. Plebejska mądrość nakazywała mu, by we właściwy sobie sposób, to używając maski błazna, to kryjąc się pod przybieraną postawą dobrodusznego prostaczka, odciąć się od głupoty i niesprawiedliwości państwa. Na pewno był on obywatelem pre - Unii Europejskiej.
Certyfikat zobowiązuje nas do jeszcze większej pracy i  nie boimy się jej. Zaraz po otrząśnięciu się z niespodziewanego sukcesu, udzieleniu kilkunastu wywiadów w mediach centralnych, przystępujemy do realizacji kolejnych działań operacyjnych mających m.in. na celu docieranie do ludzi i uświadomienie im, że "Każdy ma w sobie coś ze Szwejka".
Więcej szczegółów dotyczących gali i nagrodzonych produktów można znaleźć na stronach internetowych: http:// aktualnosciturystyczne i pot.gov.pl.


Raport przedstawia:
płk Z. Rużycki - Prezes PSPDWSz

JPGGala z okazji wręczenia Certyfikatów POT (77,56KB)

JPGGala z okazji wręczenia Certyfikatów POT (75,11KB)

JPGCertyfikat POT (65,10KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 24-11-2008 15:46
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:24