0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do udziału w eksperymencie „Pomiedzy”

Już w najbliższą sobotę 15 listopada br. w Sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu odbędzie się eksperyment zatytułowany „Pomiedzy”. Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Teatr "Zawieszeni" Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Stowarzyszenie "Młodość ze sztuką", Unikal Family. O co w tym wszystkim chodzi wyjaśnia Agnieszka Kruczyńska koordynator projektu „Młodość ze sztuką”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych. Informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie również na stronie internetowej stowarzyszenia: www.mlodosczesztuka.pl

Czym jest nasz eksperyment? Słowem, tańcem, obrazem...

Jesteśmy przekonani, że w labiryncie życia, ludzkich spraw, każdy z nas może się zagubić? czasem potrzebna jest nam swoista nić Ariadny, aby się odnaleźć, dostrzec to, co tkwi pomiędzy?

Pomiędzy niebem i ziemią dzieją się różne rzeczy. Ta bliżej nieokreślona przestrzeń jest miejscem ścierania się emocji, poglądów, osobowości.

To tutaj rodzą się ważne i mało istotne sprawy. Wreszcie tutaj dzieją się cuda i dramaty? Jak określić to, co dzieje się pomiędzy? Granicą takiego określenia jest każdy z nas?

To co dzieje się pomiędzy jest zapewne wielką zagadką. Trudno wyobrazić sobie świat pomiędzy. Do tego potrzeba odrobiny wyobraźni, czasem określenia wzajemnych relacji, odszukania różnic i tego co wspólne. Wyobraźnia, wrażliwość i chęć znalezienia tego co znajduje się w przestrzeni pomiędzy nami na różnych płaszczyznach. Zapraszamy do obejrzenia zderzenia światów czyli takiej zwykłej, naszej rzeczywistości ukrytej pomiędzy nami?"


Eksperyment został zrealizowany dzięki dotacji z programu "Młodzież w działaniu".

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPG"Młodość ze Sztuką"

Opublikował:  | Data publikacji: 13-11-2008 08:07
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-05-2009 13:20