13.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Półfinał III Mistrzostw Polski w Strzelectwie

W dniach 09-11.10.2008 r. w Przemyślu, odbył się Półfinał III Mistrzostw Polski
w Strzelectwie, zorganizowany przez Związek Kultury Fizycznej „Olimp”, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „CROSS”, Przemyski Klub Sportu
i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”. Koordynator zawodów – mgr Stanisław Sęk. Patronat honorowy nad półfinałem objął Pan Prezydent Miasta Przemyśl Robert Choma,
a patronat medialny Telewizja Polska S.A. Oddział w Rzeszowie. Zawody rozgrywane były w kategorii mężczyzn i kobiet, z broni długiej (karabin) oraz krótkiej (pistolet). W półfinałach wzięło udział 44 zawodników z 11 klubów Polski południowej.
Puchary i medale w imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Choma wręczał w czasie uroczystego podsumowania w dniu 11.10.2008 r. na hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Naczelnik Zbigniew Rużycki
 
Wyniki:
KOBIETY
Karabin:                                                                   Pistolet:
1. Stępień Maria - „Omega” Łódź                            1. Dudowicz Magdalena - Kielce
2. Dudowicz Magdalena - Kielce                             2. Stępień Maria - „Omega” Łódź
3. Jagieła Elżbieta - „Podkarpacie” Przemyśl        3. Jagieła Elżbieta - „Podkarpacie” Przemyśl
 
MĘŻCZYŹNI
Karabin:                                                                   Pistolet:
1. Załomski Jerzy- „Pionek” Bielsko Biała               1.Sypień Jerzy - „Podkarpacie” Przemyśl
2. Sypień Jerzy - „Podkarpacie” Przemyśl                2. Załomski Jerzy - „Pionek” Bielsko Biała
3. Zelent Radosław - „Atut” Nysa                               3. Fortkowski Stanisław - „Pogórze” Tarnów
 
 
Zgodnie z regulaminem Komisji Stowarzyszenia „CROSS”, w finale bierze udział 10 zawodników
i 10 zawodniczek. „Podkarpacie”. Przemyśl będzie reprezentować 3 zawodniczki i 3 zawodników. Finał III Mistrzostw Polski w Strzelectwie odbędzie się 12-17.11.2008 r. w Murzasichle koło Zakopanego.
 
LISTA ZAWODNIKÓW Z PÓŁFINAŁU III MISTRZOSTW POLSKI W STRZELECTWIE POLSKA POŁUDNIOWA, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO FINAŁÓW W 2008 r.
Kobiety:                                                                    Mężczyźni:
1. Stępień Maria - „Omega” Łódź                                1. Załomski Jerzy- „Pionek” Bielsko Biała   
2. Dudowicz Magdalena - Kielce                                 2. Sypień Jerzy - „Podkarpacie” Przemyśl
3. Jagieła Elżbieta - „Podkarpacie” Przemyśl            3. Zelent Radosław - „Atut” Nysa
4. Łuczyszyn Barbara - „Podkarpacie” Przemyśl      4. Grzywacz Ryszard - „Omega” Łódź
5. Bury Czesława - „Atut” Nysa                                    5. Sypień Tadeusz - „Sprint” Wrocław
6. Czarska Emilia - „Hetman” Lublin                          6. Fortkowski Stanisław - „Pogórze” Tarnów
7. Sołek Barbara - „ Podkarpacie” Przemyśl             7. Lewandowski Henryk - „CROSS” Opole
8. Kłos Elzbieta - „ CROSS” Opole                              8. Inglot Marian - „Podkarpacie” Przemyśl
9. Madej Teresa - „Omega” Łódź”                                9. Domin Leszek - „Podkarpacie” Przemyśl
10. Normantowicz Urszula - Kłodzko                         10. Kawecki Jan - „Pogórze” Tarnów
 
 
źródło: PRZEMYSKI KLUB SPORTU I REKREACJI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH „PODKARPACIE”

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL