13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Półfinał III Mistrzostw Polski w Strzelectwie

W dniach 09-11.10.2008 r. w Przemyślu, odbył się Półfinał III Mistrzostw Polski
w Strzelectwie, zorganizowany przez Związek Kultury Fizycznej „Olimp”, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „CROSS”, Przemyski Klub Sportu
i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”. Koordynator zawodów – mgr Stanisław Sęk. Patronat honorowy nad półfinałem objął Pan Prezydent Miasta Przemyśl Robert Choma,
a patronat medialny Telewizja Polska S.A. Oddział w Rzeszowie. Zawody rozgrywane były w kategorii mężczyzn i kobiet, z broni długiej (karabin) oraz krótkiej (pistolet). W półfinałach wzięło udział 44 zawodników z 11 klubów Polski południowej.
Puchary i medale w imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Choma wręczał w czasie uroczystego podsumowania w dniu 11.10.2008 r. na hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Naczelnik Zbigniew Rużycki
 
Wyniki:
KOBIETY
Karabin:                                                                   Pistolet:
1. Stępień Maria - „Omega” Łódź                            1. Dudowicz Magdalena - Kielce
2. Dudowicz Magdalena - Kielce                             2. Stępień Maria - „Omega” Łódź
3. Jagieła Elżbieta - „Podkarpacie” Przemyśl        3. Jagieła Elżbieta - „Podkarpacie” Przemyśl
 
MĘŻCZYŹNI
Karabin:                                                                   Pistolet:
1. Załomski Jerzy- „Pionek” Bielsko Biała               1.Sypień Jerzy - „Podkarpacie” Przemyśl
2. Sypień Jerzy - „Podkarpacie” Przemyśl                2. Załomski Jerzy - „Pionek” Bielsko Biała
3. Zelent Radosław - „Atut” Nysa                               3. Fortkowski Stanisław - „Pogórze” Tarnów
 
 
Zgodnie z regulaminem Komisji Stowarzyszenia „CROSS”, w finale bierze udział 10 zawodników
i 10 zawodniczek. „Podkarpacie”. Przemyśl będzie reprezentować 3 zawodniczki i 3 zawodników. Finał III Mistrzostw Polski w Strzelectwie odbędzie się 12-17.11.2008 r. w Murzasichle koło Zakopanego.
 
LISTA ZAWODNIKÓW Z PÓŁFINAŁU III MISTRZOSTW POLSKI W STRZELECTWIE POLSKA POŁUDNIOWA, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO FINAŁÓW W 2008 r.
Kobiety:                                                                    Mężczyźni:
1. Stępień Maria - „Omega” Łódź                                1. Załomski Jerzy- „Pionek” Bielsko Biała   
2. Dudowicz Magdalena - Kielce                                 2. Sypień Jerzy - „Podkarpacie” Przemyśl
3. Jagieła Elżbieta - „Podkarpacie” Przemyśl            3. Zelent Radosław - „Atut” Nysa
4. Łuczyszyn Barbara - „Podkarpacie” Przemyśl      4. Grzywacz Ryszard - „Omega” Łódź
5. Bury Czesława - „Atut” Nysa                                    5. Sypień Tadeusz - „Sprint” Wrocław
6. Czarska Emilia - „Hetman” Lublin                          6. Fortkowski Stanisław - „Pogórze” Tarnów
7. Sołek Barbara - „ Podkarpacie” Przemyśl             7. Lewandowski Henryk - „CROSS” Opole
8. Kłos Elzbieta - „ CROSS” Opole                              8. Inglot Marian - „Podkarpacie” Przemyśl
9. Madej Teresa - „Omega” Łódź”                                9. Domin Leszek - „Podkarpacie” Przemyśl
10. Normantowicz Urszula - Kłodzko                         10. Kawecki Jan - „Pogórze” Tarnów
 
 
źródło: PRZEMYSKI KLUB SPORTU I REKREACJI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH „PODKARPACIE”

JPGNULL (107,40KB)

JPGNULL (60,20KB)

JPGNULL (61,57KB)

JPGNULL (108,01KB)

JPGNULL (61,11KB)

JPGNULL (76,48KB)

JPGNULL (77,98KB)

JPGNULL (74,24KB)

JPGNULL (77,79KB)

JPGNULL (106,13KB)

JPGNULL (66,93KB)

JPGNULL (77,15KB)

JPGNULL (82,00KB)

JPGNULL (75,85KB)

JPGNULL (59,86KB)

JPGNULL (80,87KB)

JPGNULL (118,58KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 06-11-2008 10:55
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-11-2008 10:57