2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zmiany w ruchu w dniu Wszystkich Świętych

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych i przewidywanym wzmożonym ruchem drogowym w pobliżu przemyskich cmentarzy, w dniu 1 listopada zostaje wprowadzona zmiana oznakowania ulic.

Cmentarz Główny przy ul. J. Słowackiego

Odcinek ulicy Słowackiego od skrzyżowania z ulicą Przemysława do końca muru cmentarnego (wjazd do PGK) oznaczony zostanie jako "parking", natomiast po lewej stronie tej ulicy na tym samym odcinku będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Zamknięta zostanie dla ruchu  w obu kierunkach ulica Przemysława od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Grochowską - zakaz ten nie będzie dotyczył MZK i mieszkańców. Także wloty ulic: Sucharskiego, Grota -Roweckiego, Piasta Kołodzieja, Hubala i Grochowska do tego odcinka ul. Przemysława będą oznakowane znakiem B-1 "zakaz ruchu w obu kierunkach".

Cmentarz "Zasanie" przy ul. Bolesława Śmiałego

Wyłączony z ruchu będzie odcinek ulicy Bolesława Śmiałego od skrzyżowania z ulicą Drzymały do bramy wjazdowej na parking główny przy cmentarzu, przy czym zakaz nie będzie dotyczył MZK i mieszkańców. Także wloty bocznych ulic: Maczka, Cmentarna, Skośna i Wróblewskiego do wspomnianego odcinka ul. Bolesława Śmiałego będą oznakowane znakiem zakazu ruchu z wyłączeniem mieszkańców.

 

Zmiany w pobliżu obu cmentarzy będą obowiązywać w dniu 1 listopada br. w godzinach 10.00 - 18.00.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl