22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

60 lat SOSW Nr 1 - fotorelacja

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu obchodził w dniu 15 października Jubileusz 60-lecia powstania placówki. Z tej okazji na Zamku Kazimierzowskim odbyło się uroczyste spotkanie, w trakcie którego Ośrodek otrzymał sztandar. Gratulacje w imieniu samorządu miasta Przemyśla złożył pracownikom oraz uczniom Dariusz Iwaneczko Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla. W uroczystości wzięli także m.in. udział: Bp. Adam Szal, przedstawiciele podkarpackich parlamentarzystów, Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Łoziński, radni RM, byli i obecni pracownicy Ośrodka oraz sponsorzy, którzy ufundowali sztandar. Po wystąpieniach i wręczeniu wyróżnień byłym pracownikom placówki, młodzież zaprezentowała przygotowany przez siebie krótki program artystyczny.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu istnieje od roku 1948. Obecnie  422 uczniów z terenu miasta i powiatu kształci się w nim w kilku rodzajach szkół: podstawowej, gimnazjum, zawodowej, przysposabiającej do zawodu, z niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem oraz oddziałach przedszkolnych.

JPGWystępy młodzieży

JPGWbijanie gwoździ w sztandar

JPGWystępy młodzieży

JPGZaproszeni goście

JPGWystawa prac uczniów SOSW Nr 1

JPGWystawa prac uczniów SOSW Nr 1

JPGWystępy młodzieży

JPGWbijanie gwoździ w sztandar

JPGWystępy młodzieży

JPGWbijanie gwoździ w sztandar

JPGWystąpienia gości

JPGWystąpienie Dariusza Iwaneczko Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla

JPGMłodzież zgromadzona na uroczystości

JPGOtwarcie uroczystości przez Dyrektora Ośrodka Andrzeja Beresteckiego

JPGGratulacje dla byłych pracowników Ośrodka

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl