16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

W środę 15 października br. w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Przybyłych na uroczystość powitał Andrzej Krzysztoforski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Składając gratulacje Jubilatom podkreślał, iż są wzorem godnym do naśladowania, a wieloletnie pożycie małżeńskie zasługuje na szczególne uznanie. Medale w imieniu Prezydenta Przemyśla wręczył Leszek Krzywoń Naczelnik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego. W imieniu radnych Rady Miejskiej w Przemyślu życzenia i gratulacje złożył Eugeniusz Strzałkowski Radny Rady Miejskiej – Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
Jubilatom wręczono medale przyznawane przez Prezydenta RP na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla, a także okolicznościowe dyplomy i kwiaty. Nagrodzonych zostało 5 par, są to Państwo:

1. Olichwirowicz Stanisław i Zuzanna;
2. Tymczyszyn Tadeusz i Jadwiga;
3. Barański Roman i Maria;
4. Mazur Henryk i Maria;
5. Czarniecki Ryszard i Paulina.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl