26 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

INTERAKTYWNY PLAN MIASTA

Prezentujemy Państwu zupełnie nowy interaktywny plan Miasta Przemyśla, który pozwala na szybką lokalizację szukanych obiektów, ulic, dzielnic. Ponadto istnieje możliwość uzyskania dodatkowych informacji o wybranych obiektach, takich jak dane teleadresowe, odnośniki do stron internetowych a w wielu przypadkach również bardziej szczegółowe opisy a nawet zdjęcia obiektu.

 
widok ogólny okna

Dostęp do interaktywnej mapy:

 

- poprzez bezpośredni link: www.intermapa.pl/mapa.php

- kliknięcie w button mapy w menu z lewej strony

- poprzez dział „Nasze Miasto” zakładka Intermapa Przemyśla


przybliżanie wybranych obiektów

Wpisy zgrupowane zostały w czytelne kategorie i podkategorie.


wyszukiwanie ulic lub obiektów

Interaktywny Plan Miasta został stworzony przez Pracownię Reklamy Artystycznej „Artefakt”  przy współpracy z Wydziałem Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

 
szczegółowy opis obiektu

Zapraszamy Państwa do dodawania miejsc i opisów tych miejsc, które według Państwa opinii są niezbędne do stworzenia pełnej bazy danych o Przemyślu.

 

Wszystkie wpisy dotyczące urzędów, instytucji niekomercyjnych, ośrodków kultury, związane ze sportem, turystyką i rekreacją są umieszczane bezpłatnie. Wyjątkiem są firmy i instytucje komercyjne, które ponoszą niewielką opłatę umożliwiającą administrację i rozwój „Interaktywnego Planu Miasta".

 

Aby dodać wpis wystarczy wypełnić formularz, który pojawia się po naciśnięciu przycisku „dodaj wpis” na mapie lub skontaktować się z biurem studia „Artefakt”:

 

tel. (042) 710 77 11

GSM: 604 560 183,  605 281 320, 501 233 053

email:

 

 
formularz dostępny po wybraniu opcji "dodaj wpis"

 

Przyjmujemy i proponujemy zarazem, zgłaszanie zabytków, ciekawych obiektów wartych zobaczenia, i innych, pominiętych podczas wstępnej realizacji, a znaczących dla miasta i reprezentujących jego ciekawe otoczenie miejsc. Wszystkie te dodatkowe informacje będą się znajdować w specjalnych zakładkach poświęconych miastu.

Uwagi i poprawki wpisów niekomercyjnych proszę zgłaszać wyłącznie mailowo na adres:

 

Wpisy są na bieżąco uaktualniane, dodawane oraz poprawiane. W związku z pracami nad ostatecznym dostosowaniem projektu przez pierwsze kilka dni na naszej stronie będzie dostępna zarówno „stara” statyczna mapa Przemyśla jak i nowy Interaktywny Plan Miasta.

Opublikował:  | Data publikacji: 15-10-2008 09:52
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:28