1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przyjedź do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

Każdego dnia od świtu do zmierzchu dzieci, dorośli i wycieczki ze szkół mogą przyjechać do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Podczas takich odwiedzin można uzyskać informacje o zwierzętach, zasadach dbania o ich zdrowie. Można również zobaczyć, jak mieszkają.
W dniach 6 i 7 października br. odbyły się tam „Dni Otwarte”. Akcja ta została zorganizowana w związku ze światowym miesiącem Ochrony Praw Zwierząt, który obchodzony jest właśnie w październiku.
Akcja miała na celu pozyskiwanie nowych wolontariuszy, a także osób chętnych do pomocy oraz szukania nowych domów dla psów i kotów przebywających w schronisku. W ostatnim czasie w Schronisku pojawiły się 24 nowe boksy dla zwierząt, w których zostały wstawione budy.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGPrzyjedź do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl