16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces młodych przemyskich sportowców

W dniu 9 października 2008 r. w Domu Kultury „MORS” w Dębicy odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Klubów, Gmin i Powiatów za rok szkolny 2007/2008. Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy podsumował rywalizację sportową odbywającą się w trzech kategoriach: Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.
Na posumowaniu zostały wręczone statuetki, nagrody finansowe i dyplomy przemyskim szkołom, które zajęły wysokie punktowane miejsca i tak:


- w rywalizacji szkół podstawowych: SP Nr 4 i SP Nr 14 (4 i 5 miejsce na 760 szkół),
- w rywalizacji gimnazjów : Gimnazjum Nr 5 i Gimnazjum Nr 1 (3 i 8 miejsce na 451 szkół),
- w rywalizacji liceów: I LO i II LO (4 i 5 miejsce na 172 szkoły).

W klasyfikacji gmin miasto Przemyśl zajęło, po raz kolejny I miejsce, pokonując przeszło 500 punktami 158 gmin z całego województwa podkarpackiego.
Wszystkim młodym sportowcom, dyrektorom i nauczycielem wyróżnionych szkół serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pełne zaangażowanie się i realizację kalendarza szkolnych imprez sportowych w roku 2007/2008.

 

Źródło: Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu
Fotografia: dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Dębicy

JPGUroczyste wręczenie nagród

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl