20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Edukacji Narodowej w Przemyślu

We wtorek 14 października br. o godz. 11.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbędzie się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas tego wydarzenia zostaną wręczone między innymi nagrody Prezydenta Miasta Przemyśla, a także inne wyróżnienia przyznawane zarówno nauczycielom jak i przemyskim szkołom.
Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego właśnie w dniu 14 października 1773 roku. Dzień ten jest w Polsce świętem wszystkich pracowników oświaty. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu uczniów oraz nauczycieli przemyskich szkół.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl