10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

21 Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem

21 Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem
pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich
17 października 2008 r.

Odpowiadając po raz drugi na apel Rzecznika Praw Obywatelskich, Prezydent Miasta Przemyśla, Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych organizują w dniu 17 października 2008 r.  Dzień otwarty w Caritas w ramach obchodów 21. Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem. W programie przewidziane jest zwiedzanie Centrum Charytatywnego im. Ks. Jana Balickiego w Przemyślu oraz sesja tematyczna prezentująca rozwiązania w zakresie przeciwdziałania ubóstwu.
Do udziału w obchodach Dnia Walki z Ubóstwem zostali zaproszeni m.in. uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Więcej informacji na temat obchodów można znaleźć na stronie: przeciw-ubostwu.rpo.gov.pl/


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

DOTProgram obchodów

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl