1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akcja "Kundel"

Przemyska Straż Miejska planuje przeprowadzenie w październiku akcji pn. "Kundel". Ma ona na celu jeszcze skuteczniejsze egzekwowanie od właścicieli psów sprzątanie po swoich pupilach. W wybrane dni miesiąca - 8, 13, 24 i 27 października - wyznaczone patrole Straży Miejskiej będą zwracały szczególną uwagę na ten sposób łamania prawa. Tym razem właściciele czworonogów nie będą mogli liczyć na zwykłe pouczenie - za złamanie nakazu sprzątania grozi mandat 200 zł.

Przypominamy, że kilka miesięcy temu w mieście zainstalowane zostały dystrybutory zestawów do sprzątania nieczystości po swoich zwierzętach. Można z nich skorzystać w najbardziej uczęszczanych miejscach miasta:, tj. przy Rynku, Wyb. Jana Pawła II, Wyb. Marsz. J. Piłsudskiego, na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Kazimierza Wielkiego oraz w Parku Miejskim. Cena zestawu to 50 gr. W dalszym ciągu w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM (ul. Ratuszowa 10A) wszyscy chętni mogą otrzymać także bezpłatne zestawy - zbieraki psich odchodów.

Opublikował:  | Data publikacji: 03-10-2008 14:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:28
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl