20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XXIX sesja Rady Miejskiej w Przemyślu

XXIX sesja Rady Miejskiej w Przemyślu odbędzie się w dniu 9 października 2008 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali nr 18 Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1.

Porządek posiedzenia:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia realizacji przez Gminę Miejską Przemyśl projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Priorytetu IX, Działania 9.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – projekt Nr 198/2008.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia realizacji przez Gminę Miejską Przemyśl projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Priorytetu IX, Działania 9.1 Poddziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – projekt Nr 199/2008.
4. Zakończenie obrad.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl