16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PILNE !!! rządowy program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 r. "Aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych"

Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie,

działając w imieniu Wojewody Podkarpackiego

 

ogłasza otwarty konkurs ofert

 

na dofinansowanie regionalnych lub lokalnych programów wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 roku zgodnie z Uchwałą Nr 179/2008 Rady Ministrów z dnia 16 września 2008 r. Rządowy program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 r. „Aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych”

 

 

Szczegóły programu znajdą Państwo pod adresem

www.ko.rzeszow.pl/artykul.php

Wnioski należy składać w terminie do 1 października 2008 r. w sekretariacie Wydziału Edukacji. Szczegółowych informacji udziala p. Anna Kozłowska tel . 6786228.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl