16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OBWIESZCZENIE

Przemyśl, dn. 22 wrzesień 2008 r.

BGP.III.4.7321-43/08

 

OBWIESZCZENIE

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

„Śródmieście I”

Na podstawie art. 17 pkt.1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. Nr 80 poz. 717 z późniejszymi zmianami);

z a w i a d a m i a m

o podjęciu przez Radę Miejską w Przemyślu Uchwały 115/2008 z dnia 26 czerwca 2008r.
o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  „Śródmieście I” dla obszaru położonego między rzęką San, mostami; kolejowym oraz drogowym im. R. Siwca, ulicami Bohaterów Getta i Czarneckiego oraz terenami kolejowymi.

Zainteresowani mogą składać wnioski do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu,  Rynek 1 w terminie do dnia 22 października 2008 r.

Wniosek winien zawierać: nazwisko i imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl