11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rezolucje Rady Powiatu Przemyskiego i Rady Miejskiej w Przemyślu w sprawie przebiegu autostrady A4

W poniedziałek 22 września br. odbyła się wspólna sesja Rady Powiatu Przemyskiego i Rady Miejskiej w Przemyślu. Obrady w sali narad Starostwa Przemyskiego związane były ze zbliżającym się terminem  podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie przebiegu autostrady A4 na odcinku Przeworsk - Korczowa. Członkowie rad po wysłuchaniu informacji i odpowiedzi na pytania Zastępcy Dyrektora rzeszowskiego oddziału GDDKiA Wiesława Sowy, przyjęli "Rezolucję w sprawie projektowanego przebiegu autostrady A4 na odcinku Przeworsk - Korczowa".

W obradach uczestniczyli wśród wielu zaproszonych gości m.in. posłowie na Sejm RP Andrzej Ćwierz, Piotr Tomański, Mieczysław Kasprzak, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisław Bajda, wójtowie Witold Kowalski (Gmina Przemyśl) i Marek Iwasieczko (Gmina Medyka).

JPGWspólne obrady Rady Powiatu Przemyskiego i Rady Miejskiej w Przemyślu

JPGWspólne obrady Rady Powiatu Przemyskiego i Rady Miejskiej w Przemyślu

JPGWspólne obrady Rady Powiatu Przemyskiego i Rady Miejskiej w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl