2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Promocji Gospodarczej

19 września 2008 r. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu z inicjatywy Przemyskiego Konwentu Społeczno-Gospodarczego i Wschodnioeuropejskiego Centrum Biznesu odbył się Dzień Promocji Gospodarczej. Spotkanie miało na celu prezentację potencjału gospodarczego miasta i regionu, wymianę poglądów i doświadczeń w zakresie rozwoju ekonomiczno-gospodarczego oraz określenie oczekiwań zainteresowanych stron. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele firm z kraju i z Ukrainy, potencjalnych inwestorów, stowarzyszeń gospodarczych oraz instytucji rządowych i otoczenia biznesu. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili m.in. Jurij Tokar Konsul Ukrainy (w zastępstwie Konsula Generalnego Oleha Horbenko), Andrij Moskalenko (w zastępstwie mera) Urząd Miasta Lwowa, Oleg Dziama Prezes Lwowskiej Kongregacji Kupieckiej (Lwów, Ukraina), Marek Indyk  Dyrektor Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznnej.

Program obejmował konferencję w Urzędzie Miejskim połączoną z prezentacją miasta, lokalnych firm i zainteresowanych inwestorów oraz otwarcie Wschodnioeuropejskiego Centrum Biznesu przy Hotelu Gloria w Przemyślu. Zaproszeni goście wyrazili nadzieję, że inicjatywa ta przyczyni się do podjęcia współpracy gospodarczej i intensyfikacji kontaktów ze Wschodem.

JPGPrezentacja Fanina S.A

JPGUczestnicy Dnia Promocji Gospodarczej

JPGOtwarcie Konferencji przez Prezydenta Roberta Chomę

JPGPrezentacja P.A. Nova - Prezes Ewa Bobkowska

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl