7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sprzątaj Przemyśl razem z nami – ”Sprzątanie Świata - Polska 2008”

W dniach od 19-21 września br. w Przemyślu odbędzie się tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2008”. Prezydent Miasta Przemyśla zaapelował już do uczniów i nauczycieli przemyskich szkół o aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Zachęcamy również do udziału w akcji wszystkich mieszkańców miasta. W piątek swój udział w akcji zapowiedzieli najmłodsi mieszkańcy miasta – przedszkolacy, którzy pod opieką swoich wychowawców zainaugurują akcję. W sobotę i niedzielę swój udział i gotowość wyrazili ich starsi koledzy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Koordynatorem działań związanych z akcją jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego. Wspólnie z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji przygotowany został piknik dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w wielkie sprzątanie. Odbędzie się on w sobotnie popołudnie w godzinach od 13-15 na górnej stacji wyciągu narciarskiego.
Wszyscy mieszkańcy Przemyśla zainteresowani udziałem w wielkich porządkach proszeni są o kontakt z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przy ul. Ratuszowej 10. wydawane są worki do zbiórki śmieci po wcześniejszym zdeklarowaniu miejsca ich odbioru. Wywozem zebranych nieczystości zajmie się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Przemyślu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 16-09-2008 08:29
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:20