8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podpisanie porozumienia z właścicielami aptek

We wtorek 23 września br. o godzinie 12.00 w sali nr 18 Urzędu Miejskiego
w Przemyślu podpisane zostanie porozumienie pomiędzy Prezydentem Miasta Przemyśla, a właścicielami 8 aptek dotyczące ustawienia pojemników na przeterminowane lekarstwa. Swoja obecność zapowiedzieli: Pani mgr farm. Monika Urbaniak Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Rzeszowie oraz Pan dr n. farm. Aleksandra Czarniawego.
Tak zwane „konfiskatory” – czyli pojemniki na przeterminowane lekarstwa zostały już ustawione w dwóch aptekach w Przemyślu przy ul. Mickiewicza oraz ul. Borelowskiego. Przemyśl, jest prawdopodobnie pierwszą gminą na Podkarpaciu, która podpisuje takie porozumienie.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl