20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

V Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Już po raz piąty Stowarzyszenie na rzecz Forum Inicjatyw Pozarządowych rozpoczęło przygotowania do Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych (OFIP), które odbędzie się w dniach 13-20 września 2008 w Warszawie.

Głównym celem Forum jest spotkanie organizacji pozarządowych, inicjatyw obywatelskich i osób w nie zaangażowanych. OFIP ma służyć integracji środowiska oraz spotkaniu się i rozmowie o ważnych dla niego kwestiach. Ma być także okazją do dialogu, wymiany doświadczeń i refleksji na temat kształtu i dalszego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz miejsca i roli jaką powinni w nim pełnić świadomi i chcący się angażować obywatele.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.ofip.org.pl/

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl