20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zostań liderem Stowarzyszenia WIOSNA

Lato w pełni, ale Stowarzyszeniu WIOSNA, organizatorowi ogólnopolskiej akcji świąteczna PACZKA, daleko do wakacyjnego rozleniwienia. Lubisz wyzwania? Stawiasz na własny rozwój i wierzysz, że praca dla dobra wspólnego ma sens? Dołącz do naszej paczki świątecznej PACZKI.
Ruszyła rekrutacja na liderów rejonów ósmej już edycji akcji świąteczna PACZKA.
Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza kandydatów na liderów świątecznej PACZKI na wakacyjne szkolenie z zakresu PR i zarządzania zespołem.
Do 15 września na stronie www.wiosna.org.pl/swiatecznapaczka/pl/ na wszystkich gotowych podjąć wyzwanie połączenia ludzi zamożnych z konkretnymi rodzinami bardzo potrzebującymi pomocy, czeka formularz zgłoszeniowy. Na stronach stowarzyszenia można również odnaleźć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o wejściu w akcję - a WARTO! świetna przygoda, profesjonalne szkolenia, spotkania z ekspertami i mediami, a przede wszystkim ogromna satysfakcja.
Stowarzyszenie WIOSNA zapewnia to wszystko odpowiedzialnym, nietuzinkowym ludziom, którzy chcą skutecznie pomagać innym, dobrze się przy tym bawiąc i rozwijając swoje umiejętności. Zapraszamy!

Świąteczna PACZKA to nowatorska, ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest przekazanie konkretnej świątecznej pomocy dla najuboższych rodzin i osób samotnych z całej Polski.
Jej dotychczasowy sukces był możliwy dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi dobrej woli, którzy wsparci przez profesjonalistów współpracujących ze Stowarzyszeniem WIOSNA udowodnili, że świat może być lepszy. WIOSNA zaprasza liderów do społeczności osób wzajemnie sobie pomagających, którym "nie jest wszystko jedno" i którzy wierzą, że wspólnymi siłami można wywołać uśmiechy na twarzach wielu potrzebujących wsparcia ludzi.
Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale już teraz wejdź na stronę www.wiosna.org.pl/swiatecznapaczka/pl/ i sprawdź jak możesz stać się częścią świątecznej PACZKI w swoim województwie.

Kontakt:Ula Smuła
Stowarzyszenie WIOSNA
ula .s@swiatecznapaczka.pl
www.swiatecznapaczka.pl

JPGStowarzyszenie WIOSNA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl