12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie Prezydenta z Młodzieżą na nowym boisku przy Szkole Podstawowej Nr 16 w Przemyślu

We wtorek 19 sierpnia br. Robert Choma Prezydent Przemyśla, Adam Łoziński Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Radni Rady Miejskiej spotkali się z młodzieżą i przedstawicielami Rad Osiedlowych położonych w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej Nr 16 w Przemyślu. W dniu 1 września br. odbędzie się tam oficjalne oddanie do użytkowania nowoczesnego boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią wykonanego w ramach programu „BLISKO BOISKO”.
Podczas spotkania Prezydent apelował do młodzieży o przestrzeganie regulaminu korzystania z tego obiektu. Zwrócił uwagę na to, iż to właśnie od ich zachowań zależy stan obiektu, który to ma służyć wielu pokoleniom piłkarzy. Poinformował także, że niebawem zostanie zamontowane oświetlenie boiska i obiekt ten zostanie objęty monitoringiem. Celem tej inwestycji było przede wszystkim stworzenie atrakcyjnej oferty spędzenia wolnego czasu.
Wykonane w ramach programu boisko sportowe jest ogólnodostępne dla dzieci i młodzieży, także poza godzinami szkolnymi i w dni wolne, a korzystanie z niego jest bezpłatne.

JPGSpotkanie Prezydenta z Młodzieżą na nowym boisku przy Szkole Podstawowej Nr 16 w Przemyślu

JPGWspólne pamiątkowe zdjęcie

Opublikował:  | Data publikacji: 20-08-2008 10:08
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:06