2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Łańcuch Krewniaków w Przemyślu

W dniu 29 lipca br. Miasto Przemyśl przystąpiło do kampanii „Łańcuch Krewniaków”. Kampania jest realizowana przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi. Jej realizacja na terenie miasta Przemyśla została objęta patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Celem kampanii jest propagowanie idei transplantacji m.in. poprzez szeroko zakrojoną akcję informacyjną polegającą na umieszczaniu tematycznych banerów w widocznych punktach i najbardziej uczęszczanych miejscach miast zaproszonych do wzięcia udziału w kampanii.
Równocześnie z ekspozycją banerów rozpoczęto rozprowadzanie „Kart oświadczeń woli” zawierającej formułę informującą o zgodzie posiadacza Karty na pobranie narządów w przypadku śmierci. Karta ta może być przekazana wszystkim chętnym osobom, które zadeklarują chęć wypełnienia jej i noszenia z dokumentami.
Do kampanii mogą dołączyć wszystkie zainteresowane instytucje państwowe, samorządowe, parafie, szkoły, uczelnie, organizacje, firmy oraz instytucje, które pragną promować ideę transplantacji.
Szczegółowych informacji dotyczących kampanii udziela Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Przemyślu pod nr tel. 016 675 20 41. Ponadto w godzinach pracy Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Ratuszowa 10 a pokój nr 2, tj. codziennie od 7.30. do 15.30. (z wyjątkiem wtorków od 8.00. do 16.00.) rozprowadzane są wszystkim zainteresowanym Karty oświadczeń woli.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii.
JPGZaproszenie do Łańcucha Krewniaków (307,66KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 31-07-2008 11:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:06