11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dystrybutory z zestawami do sprzątania psich odchodów

Od dwóch tygodni właściciele psów w Przemyślu mogą korzystać z dystrybutorów zestawów do sprzątania nieczystości po swoich zwierzętach. Automaty zostały ustawione w pięciu najczęściej uczęszczanych przez nich miejscach miasta:, tj. przy Rynku, Wyb. Jana Pawła II, Wyb. Marsz. J. Piłsudskiego, na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Kazimierza Wielkiego oraz w Parku Miejskim. Cena zestawu to 50 gr. Jeżeli korzystanie z automatów zyska popularność wśród wyprowadzających swoje psy na spacer Przemyślan, pojawi się ich więcej. 

Dystrybutory to jeden z elementów akcji  "Posprzątaj po swoim psie" - poprzez korzystanie z automatów, każdy może włączyć się w jej realizację, do czego gorąco zachęcamy.

W dalszym ciągu w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM (ul. Ratuszowa 10A) wszyscy chętni mogą otrzymać także bezpłatne zestawy - zbieraki psich odchodów.

JPGJeden z zamontowanych niedawno dystrybutorów

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl