9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Oddaj głos na Przemyśl

TRWA KONKURS NA WAKACYJNĄ STOLICĘ POLSKI !!!

15 czerwca wystartował pierwszy konkurs na Wakacyjną Stolicę Polski. Konkurs potrwa do 31 sierpnia, a zwycięzcą zostanie to miasto, które otrzyma najwięcej Waszych głosów.

 

JUŻ DZIŚ ROZSTRZYGNIĘCIE!

Już dziś okaże się, które miasta wezmą udział w Konkursie na Wakacyjną Stolicę Polski. Od 16 lipca od godziny 0.00 w konkursie tym będzie brało udział tylko 10 miast, a aby móc zagłosować trzeba będzie założyć specjalne konto.

Jak do tej pory Przemyśl zajmuje wysoką 4-tą pozycję w rankingu.

16 lipca zostanie podana informacja o wszystkich 10 miastach, które zakwalifikowały się do Konkursu. Tego samego dnia rozpocznie się drugi etap konkursu. Aby zagwarantować jego obiektywność głosować będą mogły jedynie osoby posiadające własne konta na www.rankingmiast.com.pl. Głosy będzie można oddawać jeden raz dziennie na jedno wybrane miasto. Nie będzie się przyznawać im punktów w skali od 1 do 10, a jedynie oddawać na nie głosy. Punkty i miejsca uzyskane przez miasta w kwalifikacjach nie będą brane pod uwagę. Aktualne wyniki będą widoczne dla osób biorących udział w głosowaniu po oddaniu głosów. Etap ten potrwa do 15 sierpnia.

Od 16 sierpnia wyniki głosowania będą utajnione, sposób oddawania głosów jednak się nie zmieni i będzie wyglądał tak samo jak w drugim etapie. Głosowanie potrwa do 31 sierpnia, a 1 września zostaną podane oficjalne wyniki.

Wesprzyjcie swoje miasto! Oddajcie głos na Przemyśl na stronie: http://www.rankingmiast.com.pl

Opublikował:  | Data publikacji: 15-07-2008 13:26
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:09