20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ORIGAMI

W czerwcu br. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 15 w Przemyślu- Zuzanna Orłów i Bartosz Rychel brali udział w finale II Festiwalu dla dzieci i młodzieży „Wędrówki po krainie origami” w Nisku.
Festiwal miał zasięg wojewódzki, a uczestniczyło w nim wiele szkół i placówek z całego regionu Podkarpacia, przygotowując różnorodne, ciekawe i oryginalne prace. Uroczystości trwające trzy dni połączone były z wystawą oraz warsztatami prowadzonymi przez mistrzów składania papieru z całej Polski.
Bartosz Rychel- kl. Va- otrzymał I nagrodę w kategorii „Makieta origami” a Zuzanna Orłów- kl. IIIa - III nagrodę w kategorii „Origami klasyczne”. Wyróżnienia dostali: Wiktoria Kuszczak-kl. I a i Mateusz Wojnar- kl. 0B,  a nagrody dodatkowe: Paulina Bukalska- kl. I a, Bartosz Pudlik- kl. 0b i Maciej Jarema- kl. 0b. Dołączyli oni do grona laureatów tegorocznych konkursów origami,w którym znalazła się już Mariola Kopeć- kl. I a, która zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Świat z kartki papieru” w Lublinie.
Nagrodzone prace konkursowe zostały wykonane w świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 15 pod kierunkiem Beaty Wac.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl