5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Boisko do siatkówki plażowej w Szkole Podstawowej NR 15 w Przemyślu

Na terenie Szkoły Podstawowej Nr 15 w Przemyślu oddano do użytku nowo wybudowane boisko do siatkówki plażowej. Będzie ono służyć nie tylko młodzieży szkolnej ale wszystkim zainteresowanym tą popularną w ostatnim okresie dyscypliną sportu. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla otwarcia dokonał Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Piotr Idzikowski. Inwestycja była możliwa dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta w Przemyślu oraz Przedsiębiorstwa Produkcji Kruszywa „KRUSZGEO” w Rzeszowie, które przekazało na ten cel 50 m3 piasku.
Po zakończeniu części oficjalnej na boisku pierwszą sportową walkę stoczyły drużyny dziewcząt w ramach międzyszkolnego turnieju siatkówki plażowej, który odbył się na okolicznośc oddania otwarcia obiektu. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy szóste oraz dziewczęta z rocznika 1996 i młodsze. Po trzech godzinach gier na dwóch boiskach równolegle wyłoniono zwycięzców imprezy. Pierwsze trzy pary w dwóch kategoriach otrzymamy pamiątkowe medale oraz dyplomy. Po zakończeniu zawodów rozlosowane zostały nagrody dla uczestników turnieju.
Organizatorzy serdeczne dziękują za ufundowanie nagród rzeczowych Panu Wiktowi Pisowiczowi właścicielowi sklepu „Carpatius”.

Źródło: Szkoła Podstawowa Nr 15

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl