16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyło się posiedzenie MROP

W dniu 19 czerwca 2008 r. w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Nauk przy ul. Kościuszki 7, odbyło się posiedzenie Miejskiej Rady Organizacji Pozarządowych, któremu przewodniczył pan Edward Smuk. 
W trakcie spotkania podsumowano dotychczasową działalność Rady oraz omówiono propozycje realizacji zadań na rok 2008 i 2009.

Wskazano szczególnie na potrzebę podejmowania dalszych starań w zakresie utworzenia Centrum Organizacji Pozarządowych oraz przygotowania i opracowania biuletynu dokumentującego działalność organizacji pozarządowych.  

W trakcie następnego posiedzenia MROP, które odbędzie się po wakacjach, członkowie Rady opracują jednolity tekst statutu, dokonają zmian w składzie Prezydium Rady oraz podejmą działania intensyfikujące dalszą wzajemną współpracę. 

Krystyna Makara
Sekretarz MROP

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl