8.4 °C
×

Sprawozdanie Augustiada 2008

Na przełomie maja i czerwca br. odbyły się tegoroczne rozgrywki w piłkę nożną w ramach Augustiady 2008 organizowane cyklicznie przez Salos „ORLĘTA” w Przemyślu. Do turnieju zgłosiło się 23 drużyny z terenu miasta Przemyśla i okolic, 10 drużyn w kategorii młodszej(szkoła podstawowa) i 13 drużyn w kategorii starszej (szkoło gimnazjalna). Przez trzy tygodnie zawodnicy walczyli na boisku salezjańskim przy parafii św. Józefa.  Zwycięzcami turnieju zostali w grupie starszej: I – miejsce GKS Kobierzyn, II – miejsce Francuska z Bitą Śmietaną, III – miejsce Tempo 5, królem strzelców został Czekański D. z GKS Kobierzyn. W grupie młodszej: I – miejsce FC Total, II – miejsce FC Kokodżambo, III – Brygada Papy Smerfa, królem strzelców został Widyński K. z FC Total. Puchary i nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Urząd Miasta Przemyśla.