35. rocznica wizyty Jana Pawła II w Przemyślu

2 czerwca 1991 roku Przemyśl gościł wyjątkowego pielgrzyma – Ojca Świętego Jana Pawła II. Dziś, w 35. rocznicę tej historycznej wizyty, wspominamy wydarzenie, które na trwałe zapisało się w pamięci mieszkańców naszego miasta.
Z tej okazji przy pomniku Jana Pawła II na Placu Niepodległości obecni byli Bartłomiej Barszczak – Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Ewa Sawicka – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu.
Galeria zdjęć
To symboliczne miejsce przypomina o obecności Papieża Polaka w Przemyślu oraz o wartościach, które pozostawił kolejnym pokoleniom.
Zdjęcia: Tomasz Trojnar, Wydział Promocji i Kultury