Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Drogie Dzieci!

W dniu Waszego Święta - w Dniu Dziecka - składam Wam najserdeczniejsze życzenia – wielu powodów do uśmiechu, codziennej radości, spełniania marzeń i odkrywania świata z niegasnącą ciekawością.

Najmłodszym życzę beztroskiej zabawy, wspaniałych przygód i wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Tym nieco starszym – odwagi w realizowaniu swoich pasji, wiary we własne możliwości oraz sukcesów w osiąganiu wyznaczonych celów.

Niech każdy dzień przynosi Wam nowe inspiracje, życzliwych ludzi wokół i mnóstwo powodów do dumy. Zachowujcie w sobie dziecięcą radość, wyobraźnię i optymizm jak najdłużej.

Życzę Wam pięknego Dnia Dziecka i samych szczęśliwych chwil!

Z najlepszymi życzeniami

Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla

Dzień dziecka.jpeg

 

Kategorie strony: Aktualności
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 01-06-2026 07:48 Modyfikował(a): Maciej Wolański Data modyfikacji: 03-06-2026 14:38

Na skróty