Życzenia z okazji Dnia Dziecka
Drogie Dzieci!
W dniu Waszego Święta - w Dniu Dziecka - składam Wam najserdeczniejsze życzenia – wielu powodów do uśmiechu, codziennej radości, spełniania marzeń i odkrywania świata z niegasnącą ciekawością.
Najmłodszym życzę beztroskiej zabawy, wspaniałych przygód i wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Tym nieco starszym – odwagi w realizowaniu swoich pasji, wiary we własne możliwości oraz sukcesów w osiąganiu wyznaczonych celów.
Niech każdy dzień przynosi Wam nowe inspiracje, życzliwych ludzi wokół i mnóstwo powodów do dumy. Zachowujcie w sobie dziecięcą radość, wyobraźnię i optymizm jak najdłużej.
Życzę Wam pięknego Dnia Dziecka i samych szczęśliwych chwil!
Z najlepszymi życzeniami
Wojciech Bakun
Prezydent Miasta Przemyśla
