17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przegląd przedszkolny w SP 4

W roku szkolnym 2008/2009 klasa III „A” z wychowawczynią Mariolą Szpindor nawiązała współpracę z Przedszkolem Miejskim nr 3 mieszczącym się przy ul. Barskiej w Przemyślu.
W ramach tej współpracy w dniu 4.06.2008 r. grupa III cztero- i pięciolatków pod kierunkiem p. M. Sumiec i p. Z. Grabowskiej wystąpiły w naszej szkole z przedstawieniem pt. „Księżniczka Brudaska”. Przedstawienie to zostało przygotowane w ramach realizacji programu zdrowotnego „Jak żyć, by zdrowym być”. Przedszkolaki wystąpiły w pięknych, kolorowych strojach, które przygotowali rodzice i nauczyciele.
Dekorację auli oraz scenariusz przygotowała p. M. Sumiec.
Przedszkolaki pięknie bez żadnej tremy wystąpiły na scenie przed klasami I – III.
Za swój piękny występ widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami.
 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl