12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Baśnie w SP 4

„Kopciuszek”
 
     3 czerwca 2008 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z „Tęczowego Przedszkola”. Licznie  przybyli  goście obejrzeli bajkę pt. „Kopciuszek”, przygotowaną przez dzieci z klasy III d oraz oddziału przedszkolnego pod opieką pani Lucyny Nowak . W krainę nadzwyczajnej baśni ze wspaniałą scenografią  przenieśli się również nasi uczniowie z klas młodszych, dla których wystawiono w tym dniu kolejne spektakle.

 

„Brzydkie Kaczątko”
 
    12 czerwca 2008 roku odbył się spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko”, na które zaproszono dzieci z Przedszkola Nr 12 w Przemyślu. To wspaniałe widowisko przygotowała pani Dorota Hirszberg . Kolorowe i barwne stroje zwierząt  zachwyciły małych odbiorców, którzy zapowiedzieli ,że chętnie odwiedzą naszą szkołę jeszcze raz. Serdecznie zapraszamy.
    Uczniowie SP nr 4 obejrzeli ten spektakl w następnym dniu , a ich reakcja była nagrodą
dla małych artystów z klasy II a .

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl