20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji organizacji pozarządowych z Przemyśla i Drohobycza.

W dniu 20 czerwca br. w Przemyślu będą się odbywały warsztaty zorganizowane
w ramach konferencji: „Opieka społeczna oraz udział młodzieży we współpracy przygranicznej”. Projekt ten jest realizowany przez organizacje pozarządowe z Drohobycza i Przemyśla na przełomie 2007 i 2008 roku przy pomocy Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej i Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI. W spotkaniu, które odbędzie się w Przemyślu uczestniczyć będzie ponad 30 przedstawicieli organizacji i instytucji lokalnych z Drohobycza pracujących w dziedzinach socjalnych i młodzieżowych.
Celem warsztatów jest lepsze poznanie organizacji z Drohobycza zajmujących się podobnymi obszarami działań, a także wspólne opracowanie założeń do strategii współpracy Przemyśla z Drohobyczem w najbliższych latach, w zakresie objętym warsztatami. Uczestnicy warsztatów będą też mieli okazję do zapoznania się z możliwościami finansowania wspólnych projektów.
W załączeniu przedstawiamy program konferencji i warsztatów.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

DOTPobierz program Konferencji

JPGLogo Fundacji PAUCI

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl