50 lat wspólnego życia dwóch par z Przemyśla

28 stycznia br. kolejne dwie pary małżeńskie z Przemyśla obchodziły swój Jubileusz 50-lecia wspólnego życia. Medale za długoletnie pożycie nadawane przez Prezydenta RP, wręczył im podczas spotkania w swoim gabinecie Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun. W uroczystym spotkaniu przy kawie, słodkościach i długiej rozmowie pełnej wspomnień wziął udział także Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Andrzej Durbajło. 

Jubileuszowe pary z Prezydentem i Kierownikiem USC przy stole

Swoje "złote gody", czyli 50-tą rocznicę ślubu obchodzili Państwo:

 

  • Teresa i Władysław Łasowscy

 

  • Kazimiera i Wiesław Bratusiowie

 

wręczenie medali

wspólne zdjęcie

Tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Kategorie strony: Aktualności
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 28-01-2026 15:06 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 28-01-2026 15:07

Na skróty