50 lat wspólnego życia dwóch par z Przemyśla
28 stycznia br. kolejne dwie pary małżeńskie z Przemyśla obchodziły swój Jubileusz 50-lecia wspólnego życia. Medale za długoletnie pożycie nadawane przez Prezydenta RP, wręczył im podczas spotkania w swoim gabinecie Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun. W uroczystym spotkaniu przy kawie, słodkościach i długiej rozmowie pełnej wspomnień wziął udział także Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Andrzej Durbajło.

Swoje "złote gody", czyli 50-tą rocznicę ślubu obchodzili Państwo:
- Teresa i Władysław Łasowscy
- Kazimiera i Wiesław Bratusiowie


50-lecie pożycia małżeńskiego - 28 stycznia 2026 roku
Tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk