19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"112 w trudnej sprawie" - laureaci Konkursu u Zastępcy Prezydenta

Na zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta Dariusza Iwaneczko 4 czerwca br.  przybyli do Urzędu Miejskiego przemyscy laureaci szczebla wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie". Była to okazja to złożenia gratulacji 6 - letniemu Radkowi Daniszewskiemu, któremu towarzyszyła Monika Wątróbska ze Świetlicy "Wzrastanie" oraz Łukaszowi Kaczmarzowi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 1 oraz jego opiekunowi Małgorzacie Czuchman.

W rozstrzygniętych w kwietniu eliminacjach wojewódzkich Konkursu Radosław Daniszewski zajął pierwsze miejsce w najmłodszej grupie wiekowej, a 18-letni Łukasz Kaczmarz piąte miejsce w najstarszej grupie. Prace obydwóch zostały przesłane na finał centralny do Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

JPGLaureaci Konkursu wraz z opiekunami oraz naczelnikiem Wydziału Edukacji i Sportu na spotkaniu u zastępcy Prezydenta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl