16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Minister Obrony Narodowej w Przemyślu

W sobotę 31 maja br. z wizytą w naszym mieście przebywał Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich. Na przemyskim Rynku gościa przywitał Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla Wiesław Jurkiewicz. W trakcie spaceru Minister zwiedził budynek Klubu Garnizonowego i obejrzał tzw. "Bramę Rycerską", zapoznając się ze stanem technicznym obiektów i prowadzoną w nich działalnością.

Zainteresowanie  Ministra tą nieruchomością jest związane ze staraniami władz samorządowych Przemyśla o jej przejęcie. Kompleks ten jest jedną z dwóch nieruchomości wskazanych przez Prezydenta Miasta, jako propozycja rekompensaty za przekazanie budynku przy ul. T. Kościuszki 5 Związkowi Ukraińców w Polsce.

Przed południem Minister Bogdan Klich przebywał w Rzeszowie, gdzie wziął udział uroczystościach związanych z świętem 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, połączonych z obchodami Jubileuszu 15-lecia powstania brygady.

JPGMinister Bogdan Klich przed Magistratem

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl