20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego

16 maja br. w Szkole Podstawowej Nr 15 odbyło się uroczyste otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego. Obiekt powstał m.in. dzięki dofinansowaniu z funduszu prewencyjnego PZU S.A. oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu.  W uroczystym oddaniu do użytku Miasteczka Ruchu Drogowego, obok młodzieży uczącej się w szkole, wziął udział Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, a także Poseł  na Sejm RP Piotr Tomański, radni Rady Miejskiej w Przemyślu, przedstawiciele sponsorów, Policji, Straży Miejskiej. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Stanisław Ożóg.

Dzięki jego powstaniu dzieci i młodzież będą mogły w sposób praktyczny zdobyć wiedzę na temat zasad prawidłowego poruszania się po jezdni. Miasteczko Ruchu Drogowego jest również idealnym miejscem do przeprowadzania egzaminów na karty rowerowe.

JPGPoświęcenie Miasteczka Ruchu Drogowego

JPGOficjalne przecięcie wstęgi

JPGOficjalne wystąpienia

JPGOficjalne wystąpienia

JPGWystąpienie Prezydenta

JPGWystępy dzieci z SP Nr 15

JPGOficjalne przecięcie wstęgi przez Mirosława Bara Dyrektora SP Nr 15

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl