12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Polska Biega - "Przemyski Bieg Wiosny"

W ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega odbył się w dniu 17 maja w Przemyślu bieg pod hasłem Przemyski Bieg Wiosny. Patronat nad biegiem objął Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Trasa biegu przebiegała od amfiteatru do kopca na Zniesieniu. Długość trasy była zróżnicowana dla poszczególnych kategorii wiekowych. Najmłodsi - jak widać na zdjęciach -jeszcze w wózkach mogli zaliczyć bieg na dystansach krótkich, starsi mieli do pokonania dystanse dłuższe, włącznie z wbiegnięciem na kopiec. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy dyplom, a najmłodsi i opiekunowie poszczególnych szkół otrzymali drobne upominki promocyjne. Najliczniej reprezentowane były: Gimnazjum Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 11,Przedszkole Nr 11, po kilku przedstawicieli było ze szkół: I LO, II LO, Zespołu Szkół Usł.-Hot. i Gastr., SP 16, przedszkole Nr 16.
Bieg organizowany był przy współpracy z MSKF "Juvenia" i OHP w Przemyślu. Zabezpieczenie medyczne prowadzili ratownicy PCK, nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażnicy miejscy, a bezpłatny dojazd zapewnił MZK Sp z o.o.
Wszystkim, którzy chcieli złapać trochę pozytywnej wiosennej energii serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję akcji Polska Biega.


Zbigniew Rużycki
Wydział Edukacji i Sportu UM

JPGPrzemyski Bieg Wiosny (116,21KB)

JPGPrzemyski Bieg Wiosny (82,68KB)

JPGPrzemyski Bieg Wiosny (84,99KB)

JPGPrzemyski Bieg Wiosny (96,96KB)

JPGPrzemyski Bieg Wiosny (59,95KB)

JPGPrzemyski Bieg Wiosny (99,74KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 19-05-2008 11:45
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 23-07-2008 09:22